Motivační diář pro studenty

Malý tělem, velký duchem. Přesně takový je motivační diář pro studenty na rok 2018. Velikost A6 se ti vejde do příruční aktovky i menší batožiny. Při výrobě jsme mysleli na přírodu, a tak jsme sáhli po recyklovaném papíru.

Jednoduchý design, který uspokojí každého studenta. Mysleli jsme však i na detaily, takže nechybí promakaný rozvrh hodin, plánování úkolů, projektů, přednášek i zkoušek.

A co nesmí chybět? Motivační texty, které ti pomohou zatočit s prokrastinací a každý měsíc tě povzbudí a postrčí kupředu.

349 Kč
Skladem

Přibliž se svým cílům

Zamysli se a polož si ruku na srdce. Potom vezmi do ruky tužku a definuj si své cíle. Když je uvidíš napsané, budeš k nim o malý kousek blíž. Cesta je to dlouhá, a proto máš dnes a denně k ruce praktického pomocníka. Diář INFINITY.

 

diar-rocni-cile

 

Co tě v týdnu čeká a nemine

Jeden týden jsme rozvrhli na dvoustranu. V pondělí tak přehledně vidíš, co tě čeká a nemine v následujících dnech. Máš tu zároveň dostatek prostoru pro týdenní to-do list, díky kterému na nic nezapomeneš. Pár poznámek se také vejde. A ve studentské verzi máš navíc prostor pro úspěchy uplynulého týdne. To aby nový týden začínal s úsměvem.

 

diar-tydenni-prehled

 

Měsíční přehled pro děravé hlavy

Před startem každého měsíce máš v diáři přehled všech jeho dnů v podobě čtverců. Zapsat si do nich můžeš ty nejdůležitější události, které tě čekají, a chceš o nich vědět dopředu. Dovoleno je i kreslit. Hnedka bude nadcházející měsíc veselejší.

 

diar-mesicni-prehled

 

Na velikosti a kvalitě – tak na té záleží

Proto A6. Optimální velikost pro každého. Proto recyklovaný papír s certifikací FSC. Což znamená, že veškerý papír v INFINITY pochází z šetrně kultivovaných lesů. A mysleli jsme i na gramáž. Diář tě tak zbytečně nezatíží.

 

stránky pro školou povinné

Odevzdat seminární práci. Navštívit povinnou přednášku. Sejít se s týmem nad novým projektem. To vše tě čeká, ale už nevíš kdy? Nezoufej. Udělej si jednou provždy pořádek v termínech.

 

diar-studijni-plan

 

Správná slova, která motivují

Žádné plané řeči, žádné zbytečnosti. Motivací je v diáři tak akorát pro každý měsíc. Dávali jsme je dohromady celý rok a věříme, že ti pomohou v dosažení cílů a především prohloubí sebedůvěru.

 

Vkusně a prakticky ho obal

Důležité funkce diář splňuje. To už víš. Ale víš, že může být i pěkný? Stačí mu vybrat látkový obal dle vkusu, a dát mu tak svůj osobitý styl. Co víc si přát? Snad jen založit, zagumičkovat a jít tam, kam máš namířeno, dle poznámek uvnitř.

 

obaly-detail

 

Motivační diář INFINITY
Motivační diář INFINITY
Co můžeš udělat dnes, odlož na zítřek. Kdepak, takhle to není. Chceš přestat odkládat činnosti v nedohledno? Buď akční a drž se kalendáře. Motivuj se, naplánuj, konej. Neboj, to zvládneš. Motivační diář INFINITY ti je vždy k ruce nápomocen.
DIÁŘE INFINITY NÁŠ PŘÍBĚH
Co den, to motivace
Jsi-li školou povinný, přijde ti vhod diář pro studenty s praktickým plánováním rozvrhu hodin a předmětů. Máš-li po studiu, oceníš diář s deníkem vděčnosti. Oba diáře jsou zpracovány v moderním, minimalistickém designu. Každý měsíc ti přinesou motivační texty, které tě posunou o krok blíž k tvému vysněnému cíli. Jak si motivaci rozložíš na další dny, je čistě na tobě.
Co den, to motivace
Motivační diář s deníkem vděčnosti
Co je to ten deník vděčnosti, leží ti v myšlenkách s otazníkem? Lidé mají tendenci pamatovat si ze dne spíše to špatné. Když si ovšem každý den zapíšeš 3 věci, za které vděčíš, naučíš se myslet pozitivně. Tak na co čekáš? Rozjasni každý svůj další den. Mysli pozitivně.
ZJISTIT VÍCE
Motivační diář s deníkem vděčnosti
Motivační diář pro studenty
Odevzdat seminární práci. Navštívit povinnou přednášku. Sejít se s týmem nad novým projektem. To vše tě čeká, ale už nevíš kdy? Nezoufej. Udělej si jednou provždy pořádek v termínech. Pořiď si studentský diář, kam si úkoly, přednášky, projekty a zkoušky přehledně zapíšeš.
ZJISTIT VÍCE
Motivační diář pro studenty
Vkusně a prakticky ho obal
Důležité funkce diář splňuje. To už víš. Ale víš, že může být i pěkný? Stačí mu vybrat látkový obal dle vkusu, a dát mu tak svůj osobitý styl. Co víc si přát? Snad jen založit, zagumičkovat a jít tam, kam máš namířeno, dle poznámek uvnitř.
OMRKNOUT OBALY
Obaly
Z našeho Instagramu