Diáře pro rok 2020 budou k dispozici k objednání v průběhu druhé poloviny října.

Motivační diář pro studenty

Malý tělem, velký duchem. Přesně takový je motivační diář pro studenty na rok 2019. Velikost A6 se ti vejde do příruční aktovky i menší batožiny. Při výrobě jsme mysleli na přírodu, a tak jsme sáhli po recyklovaném papíru.

Jednoduchý design, který uspokojí každého studenta. Mysleli jsme však i na detaily, takže nechybí stránky pro rozvrh hodin, plánování úkolů, projektů, přednášek i zkoušek.

349 Kč
Momentálně nedostupné

Roční cíle aneb kam míříš?

Zamysli se a polož si ruku na srdce. Potom vezmi do ruky tužku a definuj si své cíle. Když je uvidíš napsané, budeš k nim o malý kousek blíž. Cesta je to dlouhá, a proto máš dnes a denně k ruce praktického pomocníka.

  Detail-cile

Roční cíle // Motivační diář INFINITY pro studenty 2019

 

CO TĚ V TÝDNU ČEKÁ A NEMINE

Jeden týden jsme rozvrhli na dvoustranu. V pondělí tak přehledně vidíš, co tě čeká a nemine v následujících dnech. Máš tu zároveň dostatek prostoru pro týdenní to-do list, díky kterému na nic nezapomeneš. Pár poznámek se také vejde. A navíc máš prostor pro úspěch uplynulého týdne. To aby nový týden začínal s úsměvem.

  Detail-tyden

Týdenní přehled // Motivační diář INFINITY pro studenty 2019

 

PŘIBLIŽ SE SVÝM CÍLŮM

Jaký krok ke svým snům tento měsíc uděláš? Ber měsíční cíle jako posilovnu pro svou motivaci. A aby tě neopustila dobrá nálada, nezapomeň si poznamenat nejlepší moment měsíce. Na druhé straně nalezneš tvůj nekonečný prostor, který můžeš využít podle sebe. Klidně sem kresli, lep fotky, piš a vzpomínej… fantazie přece nemá hranice.

 Detail-mesic

Měsíční cíle // Motivační diář INFINITY pro studenty 2019

 

MĚSÍČNÍ PŘEHLED PRO DĚRAVÉ HLAVY

Před startem každého měsíce máš v diáři přehled všech dnů v podobě tabulky. Zapsat si do ní můžeš ty nejdůležitější události, které tě čekají, a chceš o nich vědět dopředu. Dvoustranu navíc využiješ i k vytvoření nových návyků. Měj svůj pokrok na očích a posiluj svou motivaci.

 Detail-mesic2

Měsíční přehled // Motivační diář INFINITY pro studenty 2019

 

NA VELIKOSTI A KVALITĚ – TAK NA TÉ ZÁLEŽÍ

Proto A6. Optimální velikost pro každého. Snažíme se také být maximálně šetrní k přírodě, a tak využíváme 100% recyklovaný papír s certifikací FSC. A mysleli jsme i na gramáž. Diář tě tak zbytečně nezatíží.

✓ Gramáž papíru 90g/m3, 224 stránek
✓ 13 volných stránek na poznámky + 1 stránka u každého měsíce

 

Vnitřek diáře // Motivační diář INFINITY pro studenty 2019

 

STRÁNKY PRO ŠKOLOU POVINNÉ

Odevzdat seminární práci. Navštívit povinnou přednášku. Sejít se s týmem nad novým projektem. To vše tě čeká, ale nevíš kdy? Nezoufej. Udělej si jednou provždy pořádek v termínech. V diáři najdeš vymazlené stránky přímo pro tvé studijní záležitosti.

✓ Rozvrh na každý semestr/pololetí
✓ 24 stránek pro předměty
✓ 20 stránek pro plánování „šprtání“

  Detail-student

Studijní plán // Motivační diář INFINITY pro studenty 2019

 

VKUSNĚ A PRAKTICKY HO OBAL

Důležité funkce diář splňuje. To už víš. Ale víš, že mu můžeš dát i jiný vzhled? Stačí mu vybrat látkový obal, který pro diáře ručně šije Chráněná dílna Káča. Navíc můžeš do obalu vkládat další dokumenty, které bys chtěl/a mít pohromadě s diářem.

  Detail-obaly

Ručně šité látkové obaly // Motivační diář INFINITY pro studenty 2019

MOTIVAČNÍ DIÁŘ INFINITY

Pomocník pro tvé nekonečné plány a seberozvoj

Co můžeš udělat dnes, odlož na zítřek. Kdepak, takhle to není. Chceš přestat odkládat činnosti v nedohledno a prohloubit sebedůvěru? Začni žít tak, aby tě každá vteřina naplňovala. Motivuj se, naplánuj – a konej! Buď produktivní, zorganizuj si čas a na nic už nezapomeň.

PROHLÉDNOUT DIÁŘE
DIÁŘE VYTVOŘENÉ S LÁSKOU

Malé tělem, velké duchem

Diáře ze 100% recyklovaného papíru ve formátu A6 – to je ideální velikost, kterou můžeš mít pořád při sobě. I přes jeho malé rozměry ti bude velkým pomocníkem. Dodá ti motivaci a posune tě ke splnění tvých největších cílů! Na výběr máš ze dvou verzí, a osobitý styl mu dodá ručně šitý obal od chráněné dílny.

NAŠE HODNOTY

Šetříme přírodu

Využíváme 100% recyklovaný FSC papír, který je šetrný k životnímu prostředí.

Pomáháme, kde je potřeba

Ručně šité obaly k diářům pro nás tvoří Chráněná dílna Káča.

Inspirujeme druhé

Na blogu pravidelně vydáváme inspirativní články (nejen) o seberozvoji.

NÁŠ INFINITY PŘÍBĚH
PÍŠEME PRO VÁS BLOG

Každý týden nová dávka inspirace

Chceme, aby tě náš INFINITY blog bavil a posouval dál na tvé cestě. Proto se o něj s láskou staráme! Každý týden připravujeme článek z oblasti seberozvoje nebo rozhovor se zajímavým člověkem. Čas od času ti navíc poradíme, jak si vést diář ještě efektivněji.

NAVŠTÍVIT BLOG
Sleduj nás na instagramu

#diarinfinity