Motivační diář pro studenty

Malý tělem, velký duchem. Přesně takový je motivační diář pro studenty na rok 2018. Velikost A6 se ti vejde do příruční aktovky i menší batožiny. Při výrobě jsme mysleli na přírodu, a tak jsme sáhli po recyklovaném papíru.

Jednoduchý design, který uspokojí každého studenta. Mysleli jsme však i na detaily, takže nechybí promakaný rozvrh hodin, plánování úkolů, projektů, přednášek i zkoušek.

A co nesmí chybět? Motivační texty, které ti pomohou zatočit s prokrastinací a každý měsíc tě povzbudí a postrčí kupředu.

349 Kč
Vyprodáno

Přibliž se svým cílům

Zamysli se a polož si ruku na srdce. Potom vezmi do ruky tužku a definuj si své cíle. Když je uvidíš napsané, budeš k nim o malý kousek blíž. Cesta je to dlouhá, a proto máš dnes a denně k ruce praktického pomocníka. Diář INFINITY.

 

diar-rocni-cile

 

Co tě v týdnu čeká a nemine

Jeden týden jsme rozvrhli na dvoustranu. V pondělí tak přehledně vidíš, co tě čeká a nemine v následujících dnech. Máš tu zároveň dostatek prostoru pro týdenní to-do list, díky kterému na nic nezapomeneš. Pár poznámek se také vejde. A ve studentské verzi máš navíc prostor pro úspěchy uplynulého týdne. To aby nový týden začínal s úsměvem.

 

diar-tydenni-prehled

 

Měsíční přehled pro děravé hlavy

Před startem každého měsíce máš v diáři přehled všech jeho dnů v podobě čtverců. Zapsat si do nich můžeš ty nejdůležitější události, které tě čekají, a chceš o nich vědět dopředu. Dovoleno je i kreslit. Hnedka bude nadcházející měsíc veselejší.

 

diar-mesicni-prehled

 

Na velikosti a kvalitě – tak na té záleží

Proto A6. Optimální velikost pro každého. Proto recyklovaný papír s certifikací FSC. Což znamená, že veškerý papír v INFINITY pochází z šetrně kultivovaných lesů. A mysleli jsme i na gramáž. Diář tě tak zbytečně nezatíží.

 

stránky pro školou povinné

Odevzdat seminární práci. Navštívit povinnou přednášku. Sejít se s týmem nad novým projektem. To vše tě čeká, ale už nevíš kdy? Nezoufej. Udělej si jednou provždy pořádek v termínech.

 

diar-studijni-plan

 

Správná slova, která motivují

Žádné plané řeči, žádné zbytečnosti. Motivací je v diáři tak akorát pro každý měsíc. Dávali jsme je dohromady celý rok a věříme, že ti pomohou v dosažení cílů a především prohloubí sebedůvěru.

 

Vkusně a prakticky ho obal

Důležité funkce diář splňuje. To už víš. Ale víš, že může být i pěkný? Stačí mu vybrat látkový obal dle vkusu, a dát mu tak svůj osobitý styl. Co víc si přát? Snad jen založit, zagumičkovat a jít tam, kam máš namířeno, dle poznámek uvnitř.

 

obaly-detail

 

Motivační diář INFINITY
Motivační diář INFINITY pro rok 2019
Již koncem září zveřejníme nové diáře pro kalendářní rok 2019. Těšit se můžete jak na diář s deníkem vděčnosti, tak i na diář pro studenty.
DIÁŘE INFINITY 2018 NÁŠ PŘÍBĚH
Z našeho Instagramu