Motivační diář s deníkem vděčnosti

Kroužkový diář INFINITY pro rok 2018 je velký tak akorát. Formát A6 nacpeš klidně do mrňavé kabelky nebo batohu. A přesto se do něj vejde tolik zápisků. Myslíme na přírodu, proto jsme při výrobě sáhli po recyklovaném papíru.

V jednoduchosti se skrývá nápaditost. Diář tě každý měsíc motivuje originální myšlenkou, která přispěje k rozvoji tvé osobnosti a sebedůvěry.

A co má tento věrný fešák navíc? Deník vděčnosti, kam si můžeš pravidelně zapisovat malé i velké události, za které ten den vděčíš. Potvrď si i ty, že vděčnost je cesta ke štěstí.

349 Kč
Vyprodáno

Přibliž se svým cílům

Zamysli se a polož si ruku na srdce. Potom vezmi do ruky tužku a definuj si své cíle. Když je uvidíš napsané, budeš k nim o malý kousek blíž. Cesta je to dlouhá, a proto máš dnes a denně k ruce praktického pomocníka. Diář INFINITY.

 

diar-rocni-cile

 

Co tě v týdnu čeká a nemine

Jeden týden jsme rozvrhli na dvoustranu. V pondělí tak přehledně vidíš, co tě čeká a nemine v následujících dnech. Máš tu zároveň dostatek prostoru pro týdenní to-do list, díky kterému na nic nezapomeneš. Pár poznámek se také vejde.

 

diar-tydenni-prehled

 

Měsíční přehled pro děravé hlavy

Před startem každého měsíce máš v diáři přehled všech jeho dnů v podobě čtverců. Zapsat si do nich můžeš ty nejdůležitější události, které tě čekají, a chceš o nich vědět dopředu. Dovoleno je i kreslit. Hnedka bude nadcházející měsíc veselejší.

 

diar-mesicni-prehled

 

Na velikosti a kvalitě – tak na té záleží

Proto A6. Optimální velikost pro každého. Proto recyklovaný papír s certifikací FSC. Což znamená, že veškerý papír v INFINITY pochází z šetrně kultivovaných lesů. A mysleli jsme i na gramáž. Diář tě tak zbytečně nezatíží.

 

deník vděčnosti na každý den

Co je to ten deník vděčnosti, leží ti v myšlenkách s otazníkem? Lidé mají tendenci pamatovat si ze dne spíše to špatné. Když si ovšem každý den zapíšeš 3 věci, za které vděčíš, naučíš se myslet pozitivně. Tak na co čekáš? Rozjasni každý svůj další den. Mysli pozitivně.

 

diar-denik-vdecnosti

 

Správná slova, která motivují

Žádné plané řeči, žádné zbytečnosti. Motivací je v diáři tak akorát pro každý měsíc. Dávali jsme je dohromady celý rok a věříme, že ti pomohou v dosažení cílů a především prohloubí sebedůvěru.

 

Vkusně a prakticky ho obal

Důležité funkce diář splňuje. To už víš. Ale víš, že může být i pěkný? Stačí mu vybrat látkový obal dle vkusu, a dát mu tak svůj osobitý styl. Co víc si přát? Snad jen založit, zagumičkovat a jít tam, kam máš namířeno, dle poznámek uvnitř.

 

obaly-detail

 

Motivační diář INFINITY
Motivační diář INFINITY pro rok 2019
Již koncem září zveřejníme nové diáře pro kalendářní rok 2019. Těšit se můžete jak na diář s deníkem vděčnosti, tak i na diář pro studenty.
DIÁŘE INFINITY 2018 NÁŠ PŘÍBĚH
Z našeho Instagramu