Doprava a platba

Možnosti dopravy

  • Česká pošta - Doporučené psaní - 60 Kč

Česká pošta zásilku doručuje osobně a při neúspěšném doručení ji uloží na nejbližší poštu na 7 dní s možností prodloužení až na 15 dní. Informace o dodání nebo stavu vaší zásilky je možné sledovat pomocí služby Sledování zásilek (Track & Trace). Sledovací číslo zásilky vám zašleme na emailovou adresu, kterou uvedete ve své objednávce.

  • Česká pošta - osobní odběr Balíkovna - 60 Kč

Pokud hledáte levné a rychlé doručení zásilky, doporučujeme zvolit Balik Do balíkovny. Tuto službu nabízí už více jak 400 poboček České pošty. Balíček je připraven k vyzvednutí zpravidla následující pracovní den dopoledne od odeslání. Navíc se nemusíte bát, že na poště budete čekat v dlouhé frontě. Tyto balíčky mají přednostní odbavení a pro jejich vyzvednutí stačí sdělit kód, který obdržíte v sms, a jméno adresáta. Pro vyzvednutí není třeba předkládat doklad totožnosti, proto ji může vyzvednout i třetí osoba. Zásilka je na pobočce uložena 7 dní s možností prodloužení až na 15 dní. Informace o dodání nebo stavu vaší zásilky je možné sledovat pomocí služby Sledování zásilek (Track & Trace). Sledovací číslo zásilky vám zašleme na emailovou adresu, kterou uvedete ve své objednávce.

  • Zásilkovna - osobní odběr na pobočce - 70 Kč

Nechte si zboží zaslat na jednu z poboček Zásilkovny a vyzvedněte si jej osobně podle svých potřeb. Pro vyzvednutí není třeba předkládat doklad totožnosti, proto  může zásilku vyzvednout i třetí osoba. Seznam poboček naleznete zde. Informace o dodání nebo stavu vaší zásilky je možné sledovat pomocí služby Sledování zásilek. Sledovací číslo zásilky vám zašleme na emailovou adresu, kterou uvedete ve své objednávce.

  • Kurýr - doručení na adresu - 99 Kč

Nechte si zboží doručit kurýrem přímo na vaši adresu. Zásilky předáváme dopravci prostřednictvím Zásilkovny. Doba dodání bývá 3-4 pracovních dny od odeslání zásilky. Sledovací číslo zásilky vám zašleme  na emailovou adresu, kterou uvedete ve své objednávce.

 

 

Platební metody

  • Platba kartou nebo rychlý online převod ThePay

Aby pro vás bylo nakupování co nejpohodlnější, můžete svou objednávku rychle a jednoduše zaplatit platební kartou nebo rychlým online převodem. Platbu provedete prostřednictvím platební brány ThePay, která je zabezpečena pomocí nejmodernějších technologií a splňuje všechny bezpečnostní standardy. Nemusíte se tedy ničeho bát. My se o zaplacení objednávky ihned dozvíme, takže vám ji můžeme obratem odeslat. To je skvělé ne?!

  • Bankovní převod v CZK

Převod mezi bankami trvá obvykle 1 až 3 pracovní dny, takže pokud už se své objednávky nemůžete dočkat, nezapomeňte provést platbu ihned po dokončení objednávky, abychom vám mohli objednané zboží zaslat co nejdříve. Číslo účtu, variabilní symbol i konečnou částku obdržíte po dokončení objednávky do své emailové schránky.

Číslo účtu pro platby: 1660088014/3030

  • Dobírka (45 Kč)

Při volbě platby na dobírku zaplatíte zboží až při předání. 

Zpět do obchodu
MOTIVAČNÍ DIÁŘ INFINITY

Pomocník pro tvé nekonečné plány a seberozvoj

Co můžeš udělat dnes, odlož na zítřek. Kdepak, takhle to není. Chceš přestat odkládat činnosti v nedohledno a prohloubit sebedůvěru? Začni žít tak, aby tě každá vteřina naplňovala. Motivuj se, naplánuj – a konej! Buď produktivní, zorganizuj si čas a na nic už nezapomeň.

PROHLÉDNOUT DIÁŘE
DIÁŘE VYTVOŘENÉ S LÁSKOU

Malé tělem, velké duchem

Diáře ve formátu A6 – to je ideální velikost, kterou můžeš mít pořád při sobě. I přes jeho malé rozměry ti bude velkým pomocníkem. Dodá ti motivaci a posune tě ke splnění tvých největších cílů! Na výběr máš ze dvou verzí, a osobitý styl mu dodá ručně šitý obal od chráněné dílny.

O NÁS

Rosteme jak z vody

Máme přes 1 000 pravidelných zákazníků, kteří se rádi vrací.

Pomáháme, kde je potřeba

Ručně šité obaly k diářům pro nás tvoří Chráněná dílna Káča.

Inspirujeme druhé

Na blogu pravidelně vydáváme inspirativní články (nejen) o seberozvoji.

NÁŠ INFINITY PŘÍBĚH
DATOVANÉ DIÁŘE NA ROK 2022 a 2023

Na co se můžeš těšit?

✓ Stránky pro plánování tvých ročních cílů
✓ Měsíční přehled s prostorem pro tvorbu návyků
✓ Týdenní to-do listy pro všechny tvé úkoly

Jsi-li školou povinný, přijde ti vhod diář pro studenty s praktickým plánováním rozvrhu hodin a předmětů. Máš-li po studiu, oceníš diář s deníkem vděčnosti.

PROHLÉDNOUT DIÁŘE
Sleduj nás na instagramu

#diarinfinity