Vrácení a reklamace

Objednali jste si diář nebo obal, který vám nesedí? Vůbec nevadí, do 14 dnů vám zboží rádi vyměníme nebo vrátíme peníze bez udání důvodů.

Vrácené kousky musí být nepoužité a v původním stavu.

 

Chcete zboží vyměnit?

  1. O výměně zboží nás, prosím, informujte emailem na adresu info@diarinfinity.cz. Do emailu uveďte, které zboží budete vracet a za které ho chcete vyměnit. Případné rozdíly mezi cenou vráceného a nového zboží vám buď vrátíme na váš bankovní účet, nebo vám je dofakturujeme. 
  2. Zboží pečlivě zabalte a spolu s vyplněným formulářem pro výměnu zboží zašlete na adresu: Miloslava Říhová, K. Štěcha 7, 370 05 České Budějovice.

Formulář pro výměnu zboží

 

Chcete zboží vrátit?

  1. O vrácení zboží nás, prosím, informujte emailem na adresu info@diarinfinity.cz. Do emailu uveďte, které zboží budete vracet a číslo účtu, na které má být částka za zboží převedena.  
  2. Zboží pečlivě zabalte a spolu s kopií dokladu o zakoupení (fakturou) a vyplněným formulářem pro vrácení zboží zašlete na adresu: Miloslava Říhová, K. Štěcha 7, 370 05 České Budějovice. 
  3. Peníze za zboží vám vrátíme bez zbytečného odkladu, nejpozději do 14 dnů ode dne, kdy nám došlo vaše oznámení o odstoupení od smlouvy.

Formulář pro vrácení zboží

 

REKLAMACE

Dorazilo vám poškozené zboží, nebo došlo k jeho poškození v průběhu dvou let od převzetí zásilky? To nás mrzí a uděláme vše pro to, abychom to co nejrychleji napravili.

 

Chcete zboží reklamovat?

  1. O reklamaci zboží nás, prosím, informujte emailem na adresu info@fdiarinfinity.cz nebo telefonicky na +420 778 140 590. 
  2. Zboží pečlivě zabalte a spolu s vyplněným formulářem pro reklamaci zboží zašlete na adresu: Miloslava Říhová, K. Štěcha 7, 370 05 České Budějovice.
  3. Do 30 dnů od převzetí zboží vás budeme informovat o nároku na reklamaci.

Formulář pro reklamaci zboží

 

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat na číslo +420 778 140 590 , e-mail: info@diarinfinity.cz

MOTIVAČNÍ DIÁŘ INFINITY

Pomocník pro tvé nekonečné plány a seberozvoj

Co můžeš udělat dnes, odlož na zítřek. Kdepak, takhle to není. Chceš přestat odkládat činnosti v nedohledno a prohloubit sebedůvěru? Začni žít tak, aby tě každá vteřina naplňovala. Motivuj se, naplánuj – a konej! Buď produktivní, zorganizuj si čas a na nic už nezapomeň.

PROHLÉDNOUT DIÁŘE
DIÁŘE VYTVOŘENÉ S LÁSKOU

Malé tělem, velké duchem

Diáře ve formátu A6 – to je ideální velikost, kterou můžeš mít pořád při sobě. I přes jeho malé rozměry ti bude velkým pomocníkem. Dodá ti motivaci a posune tě ke splnění tvých největších cílů! Na výběr máš ze dvou verzí, a osobitý styl mu dodá ručně šitý obal od chráněné dílny.

O NÁS

Rosteme jak z vody

Máme přes 1 000 pravidelných zákazníků, kteří se rádi vrací.

Pomáháme, kde je potřeba

Ručně šité obaly k diářům pro nás tvoří Chráněná dílna Káča.

Inspirujeme druhé

Na blogu pravidelně vydáváme inspirativní články (nejen) o seberozvoji.

NÁŠ INFINITY PŘÍBĚH
DATOVANÉ DIÁŘE NA ROK 2020

Na co se můžeš těšit?

✓ Stránky pro plánování tvých ročních cílů
✓ Měsíční přehled s prostorem pro tvorbu návyků
✓ Týdenní to-do listy pro všechny tvé úkoly

Jsi-li školou povinný, přijde ti vhod diář pro studenty s praktickým plánováním rozvrhu hodin a předmětů. Máš-li po studiu, oceníš diář s deníkem vděčnosti.

PROHLÉDNOUT DIÁŘE
Sleduj nás na instagramu

#diarinfinity

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení