Vrácení a reklamace

Objednali jste si diář nebo obal, který vám nesedí? Vůbec nevadí, do 14 dnů vám zboží rádi vyměníme nebo vrátíme peníze bez udání důvodů.

Vrácené kousky musí být nepoužité a v původním stavu.

 

Chcete zboží vyměnit?

  1. O výměně zboží nás, prosím, informujte emailem na adresu info@diarinfinity.cz. Do emailu uveďte, které zboží budete vracet a za které ho chcete vyměnit. Případné rozdíly mezi cenou vráceného a nového zboží vám buď vrátíme na váš bankovní účet, nebo vám je dofakturujeme. 
  2. Zboží pečlivě zabalte a spolu s vyplněným formulářem pro výměnu zboží zašlete na adresu: Miloslava Říhová, K. Štěcha 7, 370 05 České Budějovice.

Formulář pro výměnu zboží

 

Chcete zboží vrátit?

  1. O vrácení zboží nás, prosím, informujte emailem na adresu info@diarinfinity.cz. Do emailu uveďte, které zboží budete vracet a číslo účtu, na které má být částka za zboží převedena.  
  2. Zboží pečlivě zabalte a spolu s kopií dokladu o zakoupení (fakturou) a vyplněným formulářem pro vrácení zboží zašlete na adresu: Miloslava Říhová, K. Štěcha 7, 370 05 České Budějovice. 
  3. Peníze za zboží vám vrátíme bez zbytečného odkladu, nejpozději do 14 dnů ode dne, kdy nám došlo vaše oznámení o odstoupení od smlouvy.

Formulář pro vrácení zboží

 

REKLAMACE

Dorazilo vám poškozené zboží, nebo došlo k jeho poškození v průběhu dvou let od převzetí zásilky? To nás mrzí a uděláme vše pro to, abychom to co nejrychleji napravili.

 

Chcete zboží reklamovat?

  1. O reklamaci zboží nás, prosím, informujte emailem na adresu info@fdiarinfinity.cz nebo telefonicky na +420 778 140 590. 
  2. Zboží pečlivě zabalte a spolu s vyplněným formulářem pro reklamaci zboží zašlete na adresu: Miloslava Říhová, K. Štěcha 7, 370 05 České Budějovice.
  3. Do 30 dnů od převzetí zboží vás budeme informovat o nároku na reklamaci.

Formulář pro reklamaci zboží

 

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat na číslo +420 778 140 590 , e-mail: info@diarinfinity.cz

Zpět do obchodu
MOTIVAČNÍ DIÁŘ INFINITY

Pomocník pro tvé nekonečné plány a seberozvoj

Co můžeš udělat dnes, odlož na zítřek. Kdepak, takhle to není. Chceš přestat odkládat činnosti v nedohledno a prohloubit sebedůvěru? Začni žít tak, aby tě každá vteřina naplňovala. Motivuj se, naplánuj – a konej! Buď produktivní, zorganizuj si čas a na nic už nezapomeň.

PROHLÉDNOUT DIÁŘE
DIÁŘE VYTVOŘENÉ S LÁSKOU

Malé tělem, velké duchem

Diáře ve formátu A6 – to je ideální velikost, kterou můžeš mít pořád při sobě. I přes jeho malé rozměry ti bude velkým pomocníkem. Dodá ti motivaci a posune tě ke splnění tvých největších cílů! Na výběr máš ze dvou verzí, a osobitý styl mu dodá ručně šitý obal od chráněné dílny.

O NÁS

Rosteme jak z vody

Máme přes 1 000 pravidelných zákazníků, kteří se rádi vrací.

Pomáháme, kde je potřeba

Ručně šité obaly k diářům pro nás tvoří Chráněná dílna Káča.

Inspirujeme druhé

Na blogu pravidelně vydáváme inspirativní články (nejen) o seberozvoji.

NÁŠ INFINITY PŘÍBĚH
DATOVANÉ DIÁŘE NA ROK 2022 a 2023

Na co se můžeš těšit?

✓ Stránky pro plánování tvých ročních cílů
✓ Měsíční přehled s prostorem pro tvorbu návyků
✓ Týdenní to-do listy pro všechny tvé úkoly

Jsi-li školou povinný, přijde ti vhod diář pro studenty s praktickým plánováním rozvrhu hodin a předmětů. Máš-li po studiu, oceníš diář s deníkem vděčnosti.

PROHLÉDNOUT DIÁŘE
Sleduj nás na instagramu

#diarinfinity