Náš příběh

Projekt INFINITY přešel do nových rukou. 

                         O nas_Web

 

Od října 2020 se z Filipa & Honzy stává Lucka & Hanka

 

Pro nás Diář INFINITY spojuje osobní ambice lépe plánovat, potřebu investovat do seberozvoje a dlouholetou náklonnost k papírovému formátu.

 

Těšíme se na všechny výzvy, které tento produkt přináší.

Těšíme se na realizaci našich nápadů, jak vám přinést lepší diář s přidanou hodnotou.

Těšíme se na spolupráci s celou komunitou okolo INFINITY.Lucka & Hanka za Diář INFINITY

 

V rámci projektu budeme také s radostí pokračovat ve spolupráci s Chráněnou dílnou Káča, která šije veškeré látkové obaly k diářům.

repo2

 

 Příběh Honzi a Filipa

portretNápad na motivační diář vznikl naprosto spontánně. Jednoho dne prostě přišel Filip za Honzou a řekl mu: „Hele, co kdybychom vytvořili diář?“ A ten den začali. „Mám pocit, že jsme oba dva snad poprvé v životě přestali o něčem pouze mluvit, ale začali jsme opravdu něco dělat"

„Diářů vzniká každým rokem opravdu spousta. Proto jsme nechtěli jen "další diář", ale naopak diář s větší přidanou hodnotou. Z toho důvodu jsme naše diáře obohatili motivačními texty a vytvořili hned dvě verze diářů - jeden pro studenty a druhý s deníkem vděčnosti. Našim cílem není prodávat tisíce diářů měsíčně, ale především vybudovat komunitu lidí, kterou bude naše práce bavit. Chtěli bychom tento projekt neustále posouvat dál a „netěžit” pouze z výdělku. Zároveň jsme toužili vytvořit něco smysluplného. Něco, s čím se ztotožníme. Něco, co nebude "pouhým produktem“. Proto jsme se rozhodli spojit diář právě se seberozvojem. Věříme, že vyšší povědomí o seberozvoji může lidem výrazně zkvalitnit život."

 

Motto našeho diáře INFINITY zní: Každý máme nekonečně mnoho možností. Spousta lidí si ani neuvědomuje, co vše má ve svých rukou. I my jsme naše sny dlouho odkládali. Přáli jsme si něco tvořit, ale všechna naše přání byla jen „tam někde v budoucnu“. Nakonec jsme do toho přeci jenom šli. Nevíme, jak to celé dopadne, ale již nyní máme z naší práce dobrý pocit. Uvědomili jsme si totiž, že je to prostě O NÁS a JDE TO.

My všichni máme nekonečně mnoho možností a chceme, abys to věděl/a i ty!

 

Zpět do obchodu
MOTIVAČNÍ DIÁŘ INFINITY

Pomocník pro tvé nekonečné plány a seberozvoj

Co můžeš udělat dnes, odlož na zítřek. Kdepak, takhle to není. Chceš přestat odkládat činnosti v nedohledno a prohloubit sebedůvěru? Začni žít tak, aby tě každá vteřina naplňovala. Motivuj se, naplánuj – a konej! Buď produktivní, zorganizuj si čas a na nic už nezapomeň.

PROHLÉDNOUT DIÁŘE
DIÁŘE VYTVOŘENÉ S LÁSKOU

Malé tělem, velké duchem

Diáře ve formátu A6 – to je ideální velikost, kterou můžeš mít pořád při sobě. I přes jeho malé rozměry ti bude velkým pomocníkem. Dodá ti motivaci a posune tě ke splnění tvých největších cílů! Na výběr máš ze dvou verzí, a osobitý styl mu dodá ručně šitý obal od chráněné dílny.

O NÁS

Rosteme jak z vody

Máme přes 1 000 pravidelných zákazníků, kteří se rádi vrací.

Pomáháme, kde je potřeba

Ručně šité obaly k diářům pro nás tvoří Chráněná dílna Káča.

Inspirujeme druhé

Na blogu pravidelně vydáváme inspirativní články (nejen) o seberozvoji.

NÁŠ INFINITY PŘÍBĚH
DATOVANÉ DIÁŘE NA ROK 2022 a 2023

Na co se můžeš těšit?

✓ Stránky pro plánování tvých ročních cílů
✓ Měsíční přehled s prostorem pro tvorbu návyků
✓ Týdenní to-do listy pro všechny tvé úkoly

Jsi-li školou povinný, přijde ti vhod diář pro studenty s praktickým plánováním rozvrhu hodin a předmětů. Máš-li po studiu, oceníš diář s deníkem vděčnosti.

PROHLÉDNOUT DIÁŘE
Sleduj nás na instagramu

#diarinfinity