Náš příběh

Ahoj, jsme Honza a Filip a rádi bychom ti řekli něco o nás a diáři INFINITY! Nápad na motivační diář vznikl naprosto spontánně. Jednoho dne prostě přišel Filip za Honzou a řekl mu: „Hele, co kdybychom vytvořili diář?“ A ten den jsme začali. Mám pocit, že jsme oba dva snad poprvé v životě přestali o něčem pouze mluvit, ale začali jsme opravdu něco dělat… :) 

 

portret

 

Hodně lidí se nás ptá, proč jsme se vlastně rozhodli vytvořit diář, když už jich je na trhu tolik. Mají pravdu, diářů vzniká každým rokem opravdu spousta. Proto jsme nechtěli jen „další diář“, ale naopak diář s větší přidanou hodnotou. Z toho důvodu jsme naše diáře obohatili motivačními texty a vytvořili hned dvě verze diářů - jeden pro studenty a druhý s deníkem vděčnosti. Našim cílem není prodávat tisíce diářů měsíčně, ale především vybudovat komunitu lidí, kterou bude naše práce bavit. Moc rádi bychom byli se všemi našimi fanoušky v kontaktu na sociálních sítích a „starali“ se o ně i po koupi diáře. Chtěli bychom také tento projekt neustále posouvat dál a „netěžit” pouze z výdělku.

Zároveň jsme toužili vytvořit něco smysluplného. Něco, s čím se ztotožníme. Něco, co nebude „pouhým produktem“. Proto jsme se rozhodli spojit diář právě se seberozvojem. Věříme, že vyšší povědomí o seberozvoji může lidem výrazně zkvalitnit život. Také jsme si přáli, abychom našim projektem mohli aktivně podporovat dobré věci. Proto již druhým rokem spolupracujeme s Chráněnou dílnou Káča, která pro nás šije veškeré látkové obaly k diářům.

 

repo2

 

Motto našeho diáře INFINITY zní: Každý máme nekonečně mnoho možností. Spousta lidí si ani neuvědomuje, co vše má ve svých rukou. I my jsme naše sny dlouho odkládali. Přáli jsme si něco tvořit, ale všechna naše přání byla jen „tam někde v budoucnu“. Nakonec jsme do toho přeci jenom šli. Nevíme, jak to celé dopadne, ale již nyní máme z naší práce dobrý pocit. Uvědomili jsme si totiž, že je to prostě O NÁS a JDE TO.

My všichni máme nekonečně mnoho možností a chceme, abys to věděl/a i ty!

 

Motivační diář INFINITY
Motivační diář INFINITY pro rok 2019
Již koncem září zveřejníme nové diáře pro kalendářní rok 2019. Těšit se můžete jak na diář s deníkem vděčnosti, tak i na diář pro studenty.
DIÁŘE INFINITY 2018 NÁŠ PŘÍBĚH
Z našeho Instagramu