Vyprodáno! Děkujeme všem za přízeň. :)

Náš příběh

Ahoj, jsme Honza a Filip a rádi bychom ti řekli něco o nás a diáři INFINITY! Nápad na motivační diář vznikl naprosto spontánně. Jednoho dne prostě přišel Filip za Honzou a řekl mu: „Hele, co kdybychom vytvořili diář?“ A ten den jsme začali. Mám pocit, že jsme oba dva snad poprvé v životě přestali o něčem pouze mluvit, ale začali jsme opravdu něco dělat… :) 

portret

Hodně lidí se nás ptá, proč jsme se vlastně rozhodli vytvořit diář, když už jich je na trhu tolik. Mají pravdu, diářů vzniká každým rokem opravdu spousta. Proto jsme nechtěli jen „další diář“, ale naopak diář s větší přidanou hodnotou. Z toho důvodu jsme naše diáře obohatili motivačními texty a vytvořili hned dvě verze diářů - jeden pro studenty a druhý s deníkem vděčnosti. Našim cílem není prodávat tisíce diářů měsíčně, ale především vybudovat komunitu lidí, kterou bude naše práce bavit. Moc rádi bychom byli se všemi našimi fanoušky v kontaktu na sociálních sítích a „starali“ se o ně i po koupi diáře. Chtěli bychom také tento projekt neustále posouvat dál a „netěžit” pouze z výdělku.

Zároveň jsme toužili vytvořit něco smysluplného. Něco, s čím se ztotožníme. Něco, co nebude „pouhým produktem“. Proto jsme se rozhodli spojit diář právě se seberozvojem. Věříme, že vyšší povědomí o seberozvoji může lidem výrazně zkvalitnit život. Také jsme si přáli, abychom našim projektem mohli aktivně podporovat dobré věci. Proto již druhým rokem spolupracujeme s Chráněnou dílnou Káča, která pro nás šije veškeré látkové obaly k diářům.

 

repo2

 

Motto našeho diáře INFINITY zní: Každý máme nekonečně mnoho možností. Spousta lidí si ani neuvědomuje, co vše má ve svých rukou. I my jsme naše sny dlouho odkládali. Přáli jsme si něco tvořit, ale všechna naše přání byla jen „tam někde v budoucnu“. Nakonec jsme do toho přeci jenom šli. Nevíme, jak to celé dopadne, ale již nyní máme z naší práce dobrý pocit. Uvědomili jsme si totiž, že je to prostě O NÁS a JDE TO.

My všichni máme nekonečně mnoho možností a chceme, abys to věděl/a i ty!

 

MOTIVAČNÍ DIÁŘ INFINITY

Pomocník pro tvé nekonečné plány a seberozvoj

Co můžeš udělat dnes, odlož na zítřek. Kdepak, takhle to není. Chceš přestat odkládat činnosti v nedohledno a prohloubit sebedůvěru? Začni žít tak, aby tě každá vteřina naplňovala. Motivuj se, naplánuj – a konej! Buď produktivní, zorganizuj si čas a na nic už nezapomeň.

PROHLÉDNOUT DIÁŘE
DIÁŘE VYTVOŘENÉ S LÁSKOU

Malé tělem, velké duchem

Diáře ve formátu A6 – to je ideální velikost, kterou můžeš mít pořád při sobě. I přes jeho malé rozměry ti bude velkým pomocníkem. Dodá ti motivaci a posune tě ke splnění tvých největších cílů! Na výběr máš ze dvou verzí, a osobitý styl mu dodá ručně šitý obal od chráněné dílny.

O NÁS

Rosteme jak z vody

Máme přes 1 000 pravidelných zákazníků, kteří se rádi vrací.

Pomáháme, kde je potřeba

Ručně šité obaly k diářům pro nás tvoří Chráněná dílna Káča.

Inspirujeme druhé

Na blogu pravidelně vydáváme inspirativní články (nejen) o seberozvoji.

NÁŠ INFINITY PŘÍBĚH
DATOVANÉ DIÁŘE NA ROK 2020

Na co se můžeš těšit?

✓ Stránky pro plánování tvých ročních cílů
✓ Měsíční přehled s prostorem pro tvorbu návyků
✓ Týdenní to-do listy pro všechny tvé úkoly

Jsi-li školou povinný, přijde ti vhod diář pro studenty s praktickým plánováním rozvrhu hodin a předmětů. Máš-li po studiu, oceníš diář s deníkem vděčnosti.

PROHLÉDNOUT DIÁŘE
Sleduj nás na instagramu

#diarinfinity