Náš příběh

Projekt INFINITY přešel do nových rukou. 

                         O nas_Web

 

Od října 2020 se z Filipa & Honzy stává Lucka & Hanka

 

Pro nás Diář INFINITY spojuje osobní ambice lépe plánovat, potřebu investovat do seberozvoje a dlouholetou náklonnost k papírovému formátu.

 

Těšíme se na všechny výzvy, které tento produkt přináší.

Těšíme se na realizaci našich nápadů, jak vám přinést lepší diář s přidanou hodnotou.

Těšíme se na spolupráci s celou komunitou okolo INFINITY.Lucka & Hanka za Diář INFINITY

 

V rámci projektu budeme také s radostí pokračovat ve spolupráci s Chráněnou dílnou Káča, která šije veškeré látkové obaly k diářům.

repo2

 

 Příběh Honzi a Filipa

portretNápad na motivační diář vznikl naprosto spontánně. Jednoho dne prostě přišel Filip za Honzou a řekl mu: „Hele, co kdybychom vytvořili diář?“ A ten den začali. „Mám pocit, že jsme oba dva snad poprvé v životě přestali o něčem pouze mluvit, ale začali jsme opravdu něco dělat"

„Diářů vzniká každým rokem opravdu spousta. Proto jsme nechtěli jen "další diář", ale naopak diář s větší přidanou hodnotou. Z toho důvodu jsme naše diáře obohatili motivačními texty a vytvořili hned dvě verze diářů - jeden pro studenty a druhý s deníkem vděčnosti. Našim cílem není prodávat tisíce diářů měsíčně, ale především vybudovat komunitu lidí, kterou bude naše práce bavit. Chtěli bychom tento projekt neustále posouvat dál a „netěžit” pouze z výdělku. Zároveň jsme toužili vytvořit něco smysluplného. Něco, s čím se ztotožníme. Něco, co nebude "pouhým produktem“. Proto jsme se rozhodli spojit diář právě se seberozvojem. Věříme, že vyšší povědomí o seberozvoji může lidem výrazně zkvalitnit život."

 

Motto našeho diáře INFINITY zní: Každý máme nekonečně mnoho možností. Spousta lidí si ani neuvědomuje, co vše má ve svých rukou. I my jsme naše sny dlouho odkládali. Přáli jsme si něco tvořit, ale všechna naše přání byla jen „tam někde v budoucnu“. Nakonec jsme do toho přeci jenom šli. Nevíme, jak to celé dopadne, ale již nyní máme z naší práce dobrý pocit. Uvědomili jsme si totiž, že je to prostě O NÁS a JDE TO.

My všichni máme nekonečně mnoho možností a chceme, abys to věděl/a i ty!

 

MOTIVAČNÍ DIÁŘ INFINITY

Pomocník pro tvé nekonečné plány a seberozvoj

Co můžeš udělat dnes, odlož na zítřek. Kdepak, takhle to není. Chceš přestat odkládat činnosti v nedohledno a prohloubit sebedůvěru? Začni žít tak, aby tě každá vteřina naplňovala. Motivuj se, naplánuj – a konej! Buď produktivní, zorganizuj si čas a na nic už nezapomeň.

PROHLÉDNOUT DIÁŘE
DIÁŘE VYTVOŘENÉ S LÁSKOU

Malé tělem, velké duchem

Diáře ve formátu A6 – to je ideální velikost, kterou můžeš mít pořád při sobě. I přes jeho malé rozměry ti bude velkým pomocníkem. Dodá ti motivaci a posune tě ke splnění tvých největších cílů! Na výběr máš ze dvou verzí, a osobitý styl mu dodá ručně šitý obal od chráněné dílny.

O NÁS

Rosteme jak z vody

Máme přes 1 000 pravidelných zákazníků, kteří se rádi vrací.

Pomáháme, kde je potřeba

Ručně šité obaly k diářům pro nás tvoří Chráněná dílna Káča.

Inspirujeme druhé

Na blogu pravidelně vydáváme inspirativní články (nejen) o seberozvoji.

NÁŠ INFINITY PŘÍBĚH
DATOVANÉ DIÁŘE NA ROK 2020

Na co se můžeš těšit?

✓ Stránky pro plánování tvých ročních cílů
✓ Měsíční přehled s prostorem pro tvorbu návyků
✓ Týdenní to-do listy pro všechny tvé úkoly

Jsi-li školou povinný, přijde ti vhod diář pro studenty s praktickým plánováním rozvrhu hodin a předmětů. Máš-li po studiu, oceníš diář s deníkem vděčnosti.

PROHLÉDNOUT DIÁŘE
Sleduj nás na instagramu

#diarinfinity

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení