Náš příběh

Ahoj, jsme Honza a Filip a rádi bychom ti řekli něco o nás a diáři INFINITY! Nápad na motivační diář vznikl naprosto spontánně. Jednoho dne prostě přišel Filip za Honzou a řekl mu: „Hele, co kdybychom vytvořili diář?“ A ten den jsme začali. Mám pocit, že jsme oba dva snad poprvé v životě přestali o něčem pouze mluvit, ale začali jsme opravdu něco dělat… :) 

 

portret

 

Hodně lidí se nás ptá, proč jsme se vlastně rozhodli vytvořit diář, když už jich je na trhu tolik. Mají pravdu, diářů vzniká každým rokem opravdu spousta. Proto jsme nechtěli jen „další diář“, ale naopak diář s větší přidanou hodnotou. Z toho důvodu jsme naše diáře obohatili motivačními texty a vytvořili hned dvě verze diářů - jeden pro studenty a druhý s deníkem vděčnosti. Našim cílem není prodávat tisíce diářů měsíčně, ale především vybudovat komunitu lidí, kterou bude naše práce bavit. Moc rádi bychom byli se všemi našimi fanoušky v kontaktu na sociálních sítích a „starali“ se o ně i po koupi diáře. Chtěli bychom také tento projekt neustále posouvat dál a „netěžit” pouze z výdělku.

Zároveň jsme toužili vytvořit něco smysluplného. Něco, s čím se ztotožníme. Něco, co nebude „pouhým produktem“. Proto jsme se rozhodli spojit diář právě se seberozvojem. Věříme, že vyšší povědomí o seberozvoji může lidem výrazně zkvalitnit život. Také jsme si přáli, abychom našim projektem mohli aktivně podporovat dobré věci. Proto již druhým rokem spolupracujeme s Chráněnou dílnou Káča, která pro nás šije veškeré látkové obaly k diářům.

 

repo2

 

Motto našeho diáře INFINITY zní: Každý máme nekonečně mnoho možností. Spousta lidí si ani neuvědomuje, co vše má ve svých rukou. I my jsme naše sny dlouho odkládali. Přáli jsme si něco tvořit, ale všechna naše přání byla jen „tam někde v budoucnu“. Nakonec jsme do toho přeci jenom šli. Nevíme, jak to celé dopadne, ale již nyní máme z naší práce dobrý pocit. Uvědomili jsme si totiž, že je to prostě O NÁS a JDE TO.

My všichni máme nekonečně mnoho možností a chceme, abys to věděl/a i ty!

 

Motivační diář INFINITY
Motivační diář INFINITY
Co můžeš udělat dnes, odlož na zítřek. Kdepak, takhle to není. Chceš přestat odkládat činnosti v nedohledno? Buď akční a drž se kalendáře. Motivuj se, naplánuj, konej. Neboj, to zvládneš. Motivační diář INFINITY ti je vždy k ruce nápomocen.
DIÁŘE INFINITY NÁŠ PŘÍBĚH
Co den, to motivace
Jsi-li školou povinný, přijde ti vhod diář pro studenty s praktickým plánováním rozvrhu hodin a předmětů. Máš-li po studiu, oceníš diář s deníkem vděčnosti. Oba diáře jsou zpracovány v moderním, minimalistickém designu. Každý měsíc ti přinesou motivační texty, které tě posunou o krok blíž k tvému vysněnému cíli. Jak si motivaci rozložíš na další dny, je čistě na tobě.
Co den, to motivace
Motivační diář s deníkem vděčnosti
Co je to ten deník vděčnosti, leží ti v myšlenkách s otazníkem? Lidé mají tendenci pamatovat si ze dne spíše to špatné. Když si ovšem každý den zapíšeš 3 věci, za které vděčíš, naučíš se myslet pozitivně. Tak na co čekáš? Rozjasni každý svůj další den. Mysli pozitivně.
ZJISTIT VÍCE
Motivační diář s deníkem vděčnosti
Motivační diář pro studenty
Odevzdat seminární práci. Navštívit povinnou přednášku. Sejít se s týmem nad novým projektem. To vše tě čeká, ale už nevíš kdy? Nezoufej. Udělej si jednou provždy pořádek v termínech. Pořiď si studentský diář, kam si úkoly, přednášky, projekty a zkoušky přehledně zapíšeš.
ZJISTIT VÍCE
Motivační diář pro studenty
Vkusně a prakticky ho obal
Důležité funkce diář splňuje. To už víš. Ale víš, že může být i pěkný? Stačí mu vybrat látkový obal dle vkusu, a dát mu tak svůj osobitý styl. Co víc si přát? Snad jen založit, zagumičkovat a jít tam, kam máš namířeno, dle poznámek uvnitř.
OMRKNOUT OBALY
Obaly
Z našeho Instagramu