Kdy jsou lidé šťastní? A co ovlivňuje lidskou spokojenost?

Všichni chceme být šťastní. Pořizujeme si materiální věci a snažíme se o úspěch v naději, že nám přinesou spokojenost, ale to se neděje. A i když se máme lépe než lidé předchozích generací, nejsme jako společnost o nic šťastnější. Jaké jsou tedy zdroje a příčiny štěstí? A kdy jsou lidé nejšťastnější? Matt Killingsworth pomocí aplikace Track Your Happiness zkoumal, co ovlivňuje lidskou spokojenost. Na co přišel a jak můžeš být spokojenější právě ty? O tom Matt mluvil na TEDtalku. Pusť si video (s českými titulky) a najdi štěstí. [embed]https://www.ted.com/talks/matt_killingsworth_want_to_be_happier_stay_in_the_moment?language=cs[/embed]

Zpět do obchodu
MOTIVAČNÍ DIÁŘ INFINITY

Pomocník pro tvé nekonečné plány a seberozvoj

Co můžeš udělat dnes, odlož na zítřek. Kdepak, takhle to není. Chceš přestat odkládat činnosti v nedohledno a prohloubit sebedůvěru? Začni žít tak, aby tě každá vteřina naplňovala. Motivuj se, naplánuj – a konej! Buď produktivní, zorganizuj si čas a na nic už nezapomeň.

PROHLÉDNOUT DIÁŘE
DIÁŘE VYTVOŘENÉ S LÁSKOU

Malé tělem, velké duchem

Diáře ve formátu A6 – to je ideální velikost, kterou můžeš mít pořád při sobě. I přes jeho malé rozměry ti bude velkým pomocníkem. Dodá ti motivaci a posune tě ke splnění tvých největších cílů! Na výběr máš ze dvou verzí, a osobitý styl mu dodá ručně šitý obal od chráněné dílny.

O NÁS

Rosteme jak z vody

Máme přes 1 000 pravidelných zákazníků, kteří se rádi vrací.

Pomáháme, kde je potřeba

Ručně šité obaly k diářům pro nás tvoří Chráněná dílna Káča.

Inspirujeme druhé

Na blogu pravidelně vydáváme inspirativní články (nejen) o seberozvoji.

NÁŠ INFINITY PŘÍBĚH
DATOVANÉ DIÁŘE NA ROK 2022 a 2023

Na co se můžeš těšit?

✓ Stránky pro plánování tvých ročních cílů
✓ Měsíční přehled s prostorem pro tvorbu návyků
✓ Týdenní to-do listy pro všechny tvé úkoly

Jsi-li školou povinný, přijde ti vhod diář pro studenty s praktickým plánováním rozvrhu hodin a předmětů. Máš-li po studiu, oceníš diář s deníkem vděčnosti.

PROHLÉDNOUT DIÁŘE
Sleduj nás na instagramu

#diarinfinity